USD
USD US dollar EUR Euro GBP Pond sterling AUD Australische dollar CAD Canadese dollar BRL Braziliaanse real CNY Chinese yuan CZK Tsjechische kroon DKK Deense kroon HKD Hongkongse dollar ILS Israëlische sjekel JPY Japanse yen MYR Maleisische ringgit NZD Nieuw-Zeelandse dollar NOK Noorse kroon PLN Poolse złoty RON Roemeense leu RUB Russische roebel SAR Saoedi-Arabische riyal SGD Singaporese dollar ZAR Zuid-Afrikaanse rand KRW Zuid-Koreaanse won SEK Zweedse kroon CHF Zwitserse frank TRY Turkse lira UAH Oekraïense grivnya ARS Argentina, Peso THB Thaise baht
العربية 简体中文 Čeština Dansk Deutsch Condado De Rosenfeld 203 - Apto Em Gramado Gramado Condado De Rosenfeld 203 - Apto Em Gramado Gramado Français Ελληνικά עברית Italiano 日本語 한국어 Magyar Nederlands Polski Condado De Rosenfeld 203 - Apto Em Gramado Gramado Condado de Rosenfeld 203 - Apto em Gramado Gramado Русский Svenska Türkçe
  • Contacteer ons

Condado De Rosenfeld 203 - Apto Em Gramado

Vroegtijdige boeking
2026-08-27
2026-08-28

U mag reserveren voor een maximale periode van 30 dagen. Vul een andere datum in.

30

Condado De Rosenfeld 203 - Apto Em Gramado


2-slaapkamer Condado De Rosenfeld 203 - Apto Em Gramado appartement ligt op 25 minuten wandelen van het Kerstdorp en beschikt over parkeerplaatsen voor degenen die met de auto reizen. Municipal Centre of Culture en het Wassenbeeldenmuseum liggen op minder dan 450 meter van en op 4 km van het appartement van 57 m².

Dit 2-badkamer appartement is op een welgelegen locatie in Gramado, niet ver van het meer Lago Joaquina Rita Bier gelegen. Condado De Rosenfeld 203 - Apto Em Gramado appartement ligt tevens op 10 minuten loopafstand van het Lago Negro-park.

Bij dit appartement zullen gasten genieten van het gemak van een haardroger en badlakens in de badkamer.

De accommodatie is voorzien van een complete keuken. Rodoviaria Gramado bushalte is binnen een paar straten van deze accommodatie gelegen.

  • Locale bezienswaardigheiden
  • Lago Negro-park
    800 m
  • Festivalpaleis
    1,2 km
  • A Mina
    3194 km
  • Kartódromo Tomasini
    3522 km
  • Mijn van Gramado
    3389 km
  • Museu de Pedras Preciosas e Minerais
    3410 km
  • Sint-Pieterskerk
    1,1 km
  • Luchthavens
  • Regionale Luchthaven Hugo Cantergiani
    65 km

Hotelfaciliteiten

Algemeen

  • Roken is niet toegestaan
  • WiFi
  • Parkeerplaats
  • Huisdieren zijn niet toegestaan
  • Lift

Horeca

  • Keukengerei

Sport- en vrijetijdvoorzieningen

  • Tuin

Kamervoorzieningen

  • Zithoek
  • Gratis toiletartikelen

Belangrijke mededeling

Inchecken: van 15:00 tot 19:00
Uitchecken: van 06:00 tot 11:00

Veelgestelde vragen

  • Welke populaire attracties liggen er in de buurt van Condado De Rosenfeld 203 - Apto Em Gramado appartement.

    Het meer Lago Joaquina Rita Bier en Municipal Centre of Culture behoren tot de bezienswaardigheden in de buurt van Condado De Rosenfeld 203 - Apto Em Gramado appartement.
  • Hoe lang duurt het om vanaf Condado De Rosenfeld 203 - Apto Em Gramado appartement in het stadscentrum te komen?

    Het duurt 15 minuten lopen om van Condado De Rosenfeld 203 - Apto Em Gramado appartement naar het stadscentrum te komen.
  • Hoeveel kost het om Condado De Rosenfeld 203 - Apto Em Gramado appartement te boeken?

    De prijs van het boeken van Condado De Rosenfeld 203 - Apto Em Gramado appartement is $51.
  • Beschikt Condado De Rosenfeld 203 - Apto Em Gramado appartement over parkeergelegenheid?

    Condado De Rosenfeld 203 - Apto Em Gramado appartement heeft parkeerplaatsen.
  • Wat is precies de grootte van het appartement?

    Het appartement bestaat uit 57 vierkante meter.

Details & Prijzen



Selecteer je verblijfsdatums om beschikbare kamers te zien.

Galerij

Schrijf je reactie

Verblijfsgegevens

Jouw beoordeling

Vreselijk Geweldig

Contacteer ons



Vroegtijdige boeking
2026-08-27
2026-08-28

U mag reserveren voor een maximale periode van 30 dagen. Vul een andere datum in.

Bedankt voor de aanmelding
Sluiten
Juridisch
  • Privacybeleid
Bedrijf
Condado De Rosenfeld 203 - Apto Em Gramado, Brazilië

465 Rua Leopoldo Roselfeld, Gramado, Brazilië

Blijf op de hoogte

Door zich te abonneren op onze nieuwsbrief, bent u de eerste om ons laatste nieuws en promoties te ontvangen.

Online hotelreserveringen

Contacteer ons

2026 © hoteis-em-suldobrasil.com

All rights reserved